Opgenomen toernooien

Opgenomen toernooien 2019-11

NaamLandSpelersPartijen
10e Festival international d'echecs de VaujanFRA213
10e Festival international d'echecs de VaujanFRA19
11. Guetersloher Sparkassen-Cup A-GruppeGER210
11. Vellmarer Schachtage A-OpenGER00
15. Zlata Praha Open 2019CZE00
15e midzomertoernooi 2019NED34268
15eme Festival International de Dieppe - des FRA17
15eme Festival International de Dieppe A - GrFRA19
22. Friedrichrodaer Schach-Open 2019GER15
23rd Hogeschool Zeeland Tournament 2019NED1351167
27th Heraklion International Chess 2019 A groGRE19
3. Internationales Chess Festival Innsbruck AAUT19
31. Wiesbadener Schlosspark-Open 2019GER13
34. Schwarzacher Open 2019 AAUT00
34eme Open International d'AvoineFRA19
3rd International Agios Nikolaos 2019 - A groGRE215
57e Vierkampentoernooi van Moira-DomtorenNED56166
5e Festival d'Echecs de l'EFE Metz - Tournoi FRA18
5th International Chess Festival NIS 2019 - ASRB217
Alcoy (Espana) 8 Torneo de Ajedrez Tabiya AlcESP00
Almelo int competitie, 06-09-19 t/m 27-09-19NED3484
Anogia Crete 1st LASKER Memorial GM norm tourGRE218
Assen 6e nazomertoernooi 2019NED46138
Barcelona Festival d escacs del 150 aniversarESP00
Barcelona XXI Escacs de Sants Hostafrancs i BESP1097
Barcelona XXI Obert Sant Marti 2019 Grup AESP217
Belgrade SAHOVSKA AKADEMIJA SAMPIONA - GM 201SRB111
Belgrade SAHOVSKA AKADEMIJA SAMPIONA - IM -1 SRB111
Benasque Huesca Espana XXXIX Ajedrez Villa deESP220
Berlin 30th NATO sGER954
Berlin Open 2019GER17109
Best of the West, A-groepNED3636
Best of the West, B-groepNED5454
Biel Main Tournament (ATO) 2019SUI19
Biel Master Tournament (MTO) 2019SUI18
Bodenmais Internationales Arber Open 2019GER650
Bonn 23. Godesburg OpenGER424
Bratislava European Youth 2019 Girls 08SVK13
Bratislava European Youth 2019 Girls 12SVK327
Bratislava European Youth 2019 Girls 14SVK19
Bratislava European Youth 2019 Girls 16SVK218
Bratislava European Youth 2019 Girls 18SVK19
Bratislava European Youth 2019 Open 12SVK326
Bratislava European Youth 2019 Open 14SVK19
Bratislava European Youth 2019 Open 16SVK327
Bratislava European Youth 2019 Open 18SVK436
Brugge Brugse Meesters 2019BEL40337
BSV Open 2018-2019NED40226
CABA IRT Sub 2200 Gral San MartinARG15
Caissa-Eenhoorn int Comp., 10-09-19 t/m 24-09NED60134
Castricum int Comp., 06-09-19 t/m 28-09-19NED35104
Championnat International d'Echecs de Paris IFRA19
Chang Sha , China 2019 Belt and Road China HuCHN12
Chang Sha , China 2019 Belt and Road China HuCHN19
CHARLEVILLE MEZIERES Championnat des ArdennesFRA00
De Uil int competitie, 02-09-19 t/m 30-09-19NED41130
De Zwarte Pion int Comp., 28-03-19 t/m 06-06-NED424
De Zwarte Pion int Comp., 28-03-19 t/m 06-06-NED1378
decentralised SMM 2019 - League 1 round 6-7SUI11
decentralised SMM 2019 - League A round 5SUI00
decentralised SMM 2019 - League B round 5SUI00
decentralised SMM 2019 - League B round 6-7SUI12
Divcibare Narcis 4SRB19
DSG Pallas int Comp., 12-09-19 t/m 26-09-19NED2144
Dublin The Irish s 2019: Open WeekenderIRL29
Duesseldorf Pokalmannschafts NRW 2019 EndrundGER48
Dundalk Gilbert Cup 2019IRL313
Dundalk Glorney Cup 2019IRL525
Dundalk Robinson Cup 2019IRL626
Dundalk Stokes Cup 2019IRL624
Edinburgh 126th Scottish and International OpSCO18
Eemlandtoernooi 2019 Groep ANED20112
Eemlandtoernooi 2019 Groep BNED20112
Eijgenbroodtoernooi 2019 Groep ANED49248
Eijgenbroodtoernooi 2019 Groep BNED50252
Emmeloord int Comp., 02-09-19 t/m 30-09-19NED2048
Escaldes-Engordany 37 Obert Internacional d'EAND327
Evora CN Equipas 2018-2019 - 1.divisaoPOR19
Expertentoernooi Brugge 2019-2020 Ronde 1BEL11
FE 17 Spilimbergo - AITA218
FE 21 Trieste - AITA19
FIDE Grand Prix Series Riga- 2019LAT12
FIDE Open Dresden 2019 Group AGER215
FIDE Open Dresden 2019 Group BGER652
FSB 2019 FSB-NOSBO supercupNED88
Goirles Weekend Kampioenschap 2019 Groep ANED28145
Goirles Weekend Kampioenschap 2019 Groep BNED27139
GROSSETO PRUGNA 6e International de PurtichjuFRA18
Haarlemse Meesters 2019 Open ANED44350
Haarlemse Meesters 2019 Open BNED67542
Hamburg Vereins St. Pauli 2019 Gruppe A AugusGER00
Haren int competitie, 13-09-19 t/m 20-09-19NED1726
Hasselt 69ste Limburgs Individueel Kamp 2019-BEL11
HEC int competitie, 09-09-19 t/m 14-10-19NED1462
HEC int competitie, 11-02-19 t/m 27-05-19NED1898
Heerenveen int Comp., 02-09-19 t/m 30-09-19NED1666
Heerenveen interne competitie, 06-05-19NED1212
Heilbronn Unterlaender Schachtage 2019 B-OpenGER00
Helsingor Xtracon Chess Open 2019DEN545
Helsinki Masters' round robin 2019, group AFIN15
Hennefer Elo-Sommer-Open 2019GER416
Holten int competitie, 02-09-19 t/m 30-09-19NED1654
Hoogeveen 2019 Amateur 1 (middag)NED82634
Hoogeveen 2019 Amateur 2 (ochtend)NED56429
Hoogeveen int Comp., 10-09-19 t/m 24-09-19NED2452
Hoogeveen int Comp., 10-09-19 t/m 24-09-19NED2362
Hoogeveen Open 2019NED49404
Hoogeveen Open 2019 (semi-finals and finals)NED24
HSG int competitie, 05-09-19 t/m 19-09-19NED4492
HWP Haarlemse Meesters 2019NED763
HZP Ommen int Comp., 05-09-19 t/m 27-09-19NED3198
International Istanbul Open Chess - BTUR00
International OPEN Paracin 2019 - OPEN ASRB19
ITT Memorial Javier Erbe La CumbreARG19
Jina Burn Memorial (2019 Fort McMurray Open)CAN14
Jyvaskyla XXIX Heart of Finland OpenFIN19
Kampioenschap Goeree Overflakkee 2019NED28180
Kaohsiung 2019 CTCA International Chess Open-TPE19
KNSB 2019 Klasse 1A; Round 1NED7878
KNSB 2019 Klasse 1B; Round 1NED9898
KNSB 2019 Klasse 2A; Round 1NED8080
KNSB 2019 Klasse 2B; Round 1NED8080
KNSB 2019 Klasse 2C; Round 1NED7676
KNSB 2019 Klasse 2D; Round 1NED7474
KNSB 2019 Klasse 3A; Round 1NED8080
KNSB 2019 Klasse 3B; Round 1NED8080
KNSB 2019 Klasse 3C; Round 1NED8080
KNSB 2019 Klasse 3D; Round 1NED8080
KNSB 2019 Klasse 3E; Round 1NED8080
KNSB 2019 Klasse 3F; Round 1NED8080
KNSB 2019 Klasse 3G; Round 1NED7777
KNSB 2019 Klasse 3H; Round 1NED8080
KNSB 2019 Klasse 4A; Round 1NED7878
KNSB 2019 Klasse 4B; Round 1NED7878
KNSB 2019 Klasse 4C; Round 1NED8080
KNSB 2019 Klasse 4D; Round 1NED8080
KNSB 2019 Klasse 4E; Round 1NED8080
KNSB 2019 Klasse 4F; Round 1NED8080
KNSB 2019 Klasse 4G; Round 1NED8080
KNSB 2019 Klasse 4H; Round 1NED8080
KNSB 2019 Klasse 4I; Round 1NED7676
KNSB 2019 Meesterklasse A; Round 1-4NED70220
KNSB 2019 Meesterklasse C; Round 1-4NED92308
KNSB 2019 Meesterklasse; Round 1NED100100
KNSB 2019 Poule A; Round 1NED7272
KNSB 2019 Poule B; Round 1NED8080
KNSB 2019 Poule C; Round 1NED7272
KNSB 2019 Poule D; Round 1NED7272
KNSB 2019 Promotieklasse A; Round 1-3NED66140
KNSB ONJK 2019 ANED25223
KNSB ONJK 2019 BNED32283
KNSB ONJK 2019 CNED39343
KNSB Open Nederlands Kampioenschap 2019NED54474
KNSB Open NK Reservegroep A 2019NED57495
KNSB Open NK Reservegroep B 2019NED65568
KNSB Open NK Reservegroep C 2019NED51402
KNSB Open NK VierkampenNED96286
KNSB Open NK Vierkampoen (Zwitsers)NED614
KNSB Open NK Zesrondig-1NED66388
KNSB Open NK Zesrondig-2NED46270
Krimpen Open, 23-09-19NED7878
Kuala Lumpur 10th IGB Dato Tan Chin Nam SenioMAS18
La Cumbre Torneo Abierto Intern Memorial RussARG14
Latschach Faaker See OpenAUT327
Leverkusen 5. Bayer Sommeropen 2019GER25
Lingen 11. Ems-Vechte-Cup 2019GER210
Lueneburger Schachfestival 2019 A-OpenGER19
Lueneburger Schachfestival 2019 B-OpenGER15
Lund 5th CellaVision Chess Cup 2019 langSWE14
Lviv 24 th European Open Deaf Club TeamUKR318
Magnus Anna Paulowna int Comp., 13-09-19 t/m NED2692
Modra Chess Ladies WIM 2019SVK19
Mureck EU U12AUT19
Mureck EU U14AUT17
Naantali Open Finnish 2019FIN19
Nagpur Below 1600 FIDE Rating Chess TournamenIND13
Neustadt an der Weinstrasse 17. Rheinland-PfaGER326
Newcastle Northumbria Masters 2019ENG436
NHSB Klasse 1A 2019-2020NED6464
NHSB Klasse 1B 2019-2020NED6464
NHSB Topklasse 2019-2020NED6262
Nieuwerkerk int Comp., 02-04-19 t/m 09-07-19NED19116
NOSBO 2019 Hoofdklasse A; Round 1NED6060
NOSBO 2019 Hoofdklasse B; Round 1NED6464
NOSBO 2019 Klasse 1A; Round 1NED4848
NOSBO 2019 Klasse 1B; Round 1NED4848
Novy Bor NOVOBORSKA SACHOVA CORRIDA 2019-ICZE14
Novy Bor NOVOBORSKA SACHOVA CORRIDA 2019-IICZE14
Nuenen bekercompetitie, 09-09-19NED1212
Nuenen int competitie, 02-09-19 t/m 30-09-19NED2582
Ohlsbach 27. Schwarzwald-Senioren-SchachturniGER218
OLOMOUC CHESS SUMMER 2019 D - seniors 60plusCZE00
Open Brasschaat 2019BEL18146
Open FIDE d'Auberchicourt 2019FRA19
Open Kadan 2019CZE00
Oscar Romero Open Hoorns Kamp 2019 - Groep ANED38210
Oscar Romero Open Hoorns Kamp 2019 - Groep BNED38200
OSKA groep ANED34159
OSKA groep BNED34176
Pardubice CZECH OPEN 2019 - A - GM openCZE981
Pardubice CZECH OPEN 2019 - B - open rating tCZE654
Pardubice CZECH OPEN 2019 - C - open rating tCZE429
Pardubice CZECH OPEN 2019 - D - open rating tCZE26
Pardubice European Youth Team 2019 - U18 OpenCZE527
Patra 47th National Team of A Category 2019GRE16
Pattaya Thailand Chess Festival - Seniors OpeTHA17
Pegasus int Comp., 10-09-19 t/m 17-09-19NED2026
Polanica-Zdroj 55. Miedzynarodowy Festiwal SzPOL00
Polanica-Zdroj 55. Miedzynarodowy Festiwal SzPOL18
Prague International Chess Holiday 2019 - H11CZE19
Praha SUMMER PRAGUE OPEN 2019 - A - IM openCZE218
Red Deer 2019 Battle of AlbertaCAN12
Riga Chess Holidays-2019LAT12
Riga Technical Univ. Open 2019 - ALAT872
Riga Technical Univ. Open 2019 - CLAT527
Roden int competitie, 02-09-19 t/m 30-09-19NED2888
Roux 18ieme Tournoi International du Pays de BEL213
Roux Belgian 2019 - - 18ieme Tournoi InternatBEL19
RSB 2019 Hoofdklasse; Round 1-2NED82128
RSB 2019 Klasse 1A; Round 1NED6464
RSB 2019 Klasse 1B; Round 1NED6262
RSB 2019 Klasse 2A; Round 1-2NED77128
RSB 2019 Klasse 2B; Round 1NED6464
RSB 2019 Klasse 2C; Round 1NED6464
RSB 2019 Klasse 3A; Round 1-2NED79122
RSB 2019 Klasse 3B; Round 1NED6464
RSB 2019 Klasse 3C; Round 1NED6464
SAINT LO Festival Saint-Lo 2019 - Open JeunesFRA215
Saint Louis, Missouri 2019 Fall Chess ClassicUSA18
Saint Louis, Missouri 2019 Saint.Louis DistriUSA14
Saint Louis, Missouri 2019 Sinquefield CupUSA111
SAINT QUENTIN 1er Open International de SaintFRA327
SC Lewenborg int Comp., 10-09-19 t/m 15-10-19NED2490
Schaakwoude int Comp., 12-09-19 t/m 17-10-19NED30134
Several Steirische Landesliga 2019/2020 RoundAUT00
SHANDONG WEIFANG World Cadet s 2019(O10)CHN17
Sitges (Barcelona) 45 de Escacs Vila de SitgeESP18
ST: 33. Open PulaCRO14124
ST: Open SplitCRO872
Stockholm Lag-DM 2019/2020, div Elit R1SWE11
SULAYMANIYAH Iraq Kurdistan Region Clubs ChesIRQ13
Sunny Beach 18th International Chess FestivalBUL19
Sunny Beach 18th International Chess FestivalBUL19
Tapolca Acs Janos Memorial 2019HUN16
Telford 22nd 4NCL Congress OpenENG15
Timman v Abdumalik (6 games in Hoogeveen)NED16
Trio int competitie, 11-09-19 t/m 19-10-19NED30138
Various 73ste Limburgse Interclubs 2019-2020 BEL22
Various Finnish League 2019-20 Round 1-2FIN00
various NRW-Klasse 2 2019/2020 September 2019GER11
various NRW-Klasse 3 2019/2020 September 2019GER22
various NRW-Liga 1 2019/2020 September 2019GER88
various NRW-Liga 2 2019/2020 September 2019GER22
various Oberliga NRW 2019/2020 September 2019GER88
Velka cena Tabora 2019CZE19
Venlo Open 2019NED44250
Victoria Trophy - Dalseno MemorialROU15
Vienna Chess Open AAUT1196
Vienna Chess Open BAUT14120
VII Open Internacional Ciudad de OviedoESP216
VII Torneo Cidade de Pontevedra AmateurESP320
Vredeburg int Comp., 20-09-19 t/m 27-09-19NED3660
Vrimot int competitie, 12-09-19 t/m 17-10-19NED1052
Vroomshoop int Comp., 01-10-18 t/m 18-03-19NED12142
Warszawa II Ursynowski Festiwal Szachowy 2019POL00
Watertorentoernooi 2019NED82495
Westfries Schaakkampioenschap 2019 (barrage)NED24
Wien VM Landesliga 2019/2020 round 1AUT00
Wroclaw Open 2019POL327
XLV Obert Escacs Ciutat de Badalona Grup AESP19
Zagreb ST: Croatia Grand Chess TourCRO111
ZSB 2019 Derde klas; Round 1NED2222
ZSB 2019 Eerste klas; Round 1NED2830
ZSB 2019 Tweede klas; Round 1NED3232
Zurich Kupper Memorial GeneralSUI210
Zurich Kupper Memorial MasterSUI319